Projekt „MS Lexikon“ sa rozšíril na projekt „CAD Lexikon“. Spoločnosti Axis a iNGs spojili sily a rozbehli informačný spoločný portál. Ako federálny projekt bude prinášať články ako v českom tak aj v slovenskom jazyku.

Tipy, triky, poznámky k používaniu aplikácií od Bentley Systems, dobré rady a skúsenosti, prípadne aj priestor pre otázky a odpovede – to všetko sa dá nájsť na portáli CADlexikon. Informácie sú priebežne dopĺňané odborníkmi z Axisu a iNGs a reagujú na poznatky získané z nasadzovania a konzultácií s používateľmi v našich krajoch.

Spolupráca oboch spoločností umožní rozšíriť záber portálu o ďalšie témy a produkty. Okrem doterajších tém, týkajúcich sa hlavne MicroStation, pribudnú aj texty týkajúce sa projektovania líniových stavieb (InRoads, PowerCivil, InRoads Site), geodézie (iNGs_Geo), pozemných stavieb a architektúry (speedikon) alebo správy technickej dokumentácie (ProjectWise).

Tešíme sa, že budeme môcť viac a lepšie komunikovať s požívateľmi a fanúšikmi zo všetkých našich krajov.Pozrite si portál na www.CADlexikon.sk alebo nás kontaktujte pre Vaše vlastné prihlasovacie údaje.