Konferencia Bentley’s Year in Infrastructure

Tohtoročné virtuálne podujatie je dokonalým formátom, v ktorom sa dozviete, ako spoločnosť Bentley a jej používatelia prechádzajú na digitálne technológie! Mediálny deň spoločnosti Bentley ponúka tlačový briefing a exkluzívne relácie vytvorené len pre tlačovú a analytickú komunitu.

Konferencia „Year in Infrastructure Conference“ sa v roku 2020 stane vôbec prvou digitálnou! Pripojte sa k nám naživo a vypočujte si od spoločnosti Bentley a ďalších vedúcich pracovníkov o tom, ako komunita v oblasti infraštruktúry reaguje na naše súčasné výzvy a pokračuje v inováciách. Pomôžte nám osláviť najpríťažlivejšie projekty od roku 2020 tým, že sa k nám pripojíte pri odovzdávaní cien The Year in Infrastructure Awards!

Program a spíkri

Zoznam spíkrov a detailný program tohtoročnej konferencie YII 2020.

 

Táto virtuálna konferencia je určená pre výkonných riadiacich pracovníkov zodpovedných za návrh, výstavbu, údržbu alebo prevádzku infraštruktúry z celého sveta.

Získajte exkluzívne informácie o pokrokoch v softvéri na infraštruktúru a cloudových službách a o tom, ako umožňujú odborníkom v oblasti infraštruktúry navrhovať, budovať a prevádzkovať infraštruktúru, ktorá je ekonomicky a environmentálne udržateľná.

 

Ocenenia

The Year in Infrastructure Awards je vzrušujúca a dobre hodnotená globálna súťaž, ktorá oceňuje pokrok v oblasti infraštruktúry. Tieto ceny sú neoddeliteľnou súčasťou konferencie Year in Infrastructure Conference, ktorá spája odborníkov na infraštruktúru a zástupcov médií z celého sveta, aby sa podelili o inovatívne postupy v oblasti projektovania, inžinierstva, výstavby a prevádzky infraštruktúry.