iNGs homepageO nás/
iNGs spol. s.r.o.
Jašíkova 6
821 03 Bratislava
ings@ings.sk
02 / 4829 1540
Kontakty

ProjectWise Navigator V8i v češtine

Od minulého týždňa je na servery selectservices.bentley.com uverejnený  produkt ProjectWise Navigator V8i (SELECTseries 2) Cz lokalizovaný do češtiny.
ProjectWise Navigator V8i (SELECTseries 2)  Cz slúži na prácu s 3D modelom a 2D výkresom bez možnosti editácie. Nie je to ale „prehliadačka“. Okrem prezerania súborov rôzneho formátu, umožňuje vytvárať v modely prelety, analýzy kolíznych stavov konštrukcií, vytvárať vizualizácie spolu s návrhom a tvorbou materiálov, nastavovanie geografických súradnicových systémov, prehliadanie databázových informácií spolu s grafickou tvorbou otázok v SQL, pripomienkovať obsah modelu a ďalšie.
ProjectWise Navigator V8i (SELECTseries 2)  Cz pri otvorení CAD súboru podporavaného formátu (dgn, dwg, dxf, fbx, 3dm, skp, shp, mif, formáty mračien bodov) vytvára nový súbor formátu i-model, s ktorým ďalej pracuje. Formát i-model je pri rovnakom objeme dát menší, ako ako formát dgn a dwg a tak je práca s ním rýchlejšia. I-model môže byť chránený heslom, alebo certifikátom.